شرکت تولیدی دنیز یراق

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از صنعت نوین جوامع سنتی به سمت تمدن حرکت کرده اند و این بستر شامل تمام زیربنا و ساختار جامعه نیز میشود. در صنعت مبلمان نیز این امر صادق است.

امروزه استفاده از مبلمان استیل یا راحتی در تمام جوامع بسیار مرسوم شده است که دلیل آن راحتی و از همه مهمتر کاربردی بودن آن است. انواع مبلمان راحتی ( تختخوابشو و ….) که امروزه با پیشرفت تکنولوژی با مزایا و گزینه های متعددی جهت رفاه حال مشتری مورد استفاده قرار میگیرد یکی از محصولات پر فروش بازار است که جایگاه خود را در بازار بین المللی و بین عموم جامعه پیدا کرده است.

مهمترین عامل تمایز در صنعت نسل جدید مبلمان مربوط به مکانیزم و ابزارهای مورد استفاده در آن می باشد. که کیفیت و سهولت استفاده از آن بسیار حائز اهمیت است. دنیز یراق افتخار این را دارد که با کیفیت ترین و بروزترین ابزارآلات و مکانیزمها را تولید و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دنیز یراق با سابقه ای بیش از 12 سال همواره جزو پیشروترین و برترین تولیدکننده یراق و مکانیزم بوده است. این مجموعه در ابتدا با تولید یراق ساده مبلمان و MDF  خدمات متفاوت و با کیفیتی را به مشتریان خود عرضه می کند و پس از آن با تولید مکانیزم ها و یراق مبل ، تخت و کمد سرویس کودک و نوجوان ، میزهای کنفرانس و …. هنر و تجربه خود را در عرصه کیفیت و رضایت مشتریریان به اثبات رساند. هزینه های سنگین واردات یزاق آلات و ابزارهای صنعت مبلمان از مهمترین مسائل و نیازهای صنعت مبلمان می باشد.

جهت ارائه ی خدمات بهتر و پاسخ به نیاز مشتریان عزیز دنیز یراق با استفاده از کادری خلاق و پرتلاش روی به تولید و طراحی مکانیزم های ساده تا پیشرفته کرد و به لطف خداوند متعال و مشتریان وفادار خود اینک جزو پیشروان این صنعت می باشد.

از مهمترین نکات مورد توجه در باره دنیز یراق می توان به این مساله اشاره کرد همواره جهت برآورده کردن نیاز مشتریان عزیز و تقاضای بازار به دنبال پیشرفت و تولید محصولات جدید بوده است و هرگز به تولید چند محصول بسنده نکرده است. در حال حاضر تمرکز این مجموعه بر روی مبل راحتی می باشد که در مواردی مانند کلاف فلزی یراق و مکانیزم فعالیت شایان توجهی دارد.